W środę 15 kwietnia dzieci uczestniczyły w kolejnych zajęciach fizyczno-chemicznych z panem Bartkiem. Tym razem tematem zajęć był ogień.
W środę 15 kwietnia dzieci uczestniczyły w kolejnych zajęciach fizyczno-chemicznych z panem Bartkiem. Tym razem tematem zajęć był ogień.