W czwartek 14 maja przedszkolaki z naszego przedszkola miały okazję uczestniczyć w warsztatach pszczelarskich. Dzieci poszerzyły swoją wiedzę nt. życia pszczół oraz wykonały hotele dla owadów. 

Zachęcamy do włączenia się w akcję charytatywną.

W kwietniu w naszym przedszkolu odbył się konkurs plastyczno-techniczny pt. "Kotylion". Jego celem było rozwijanie umiejętności manualnych oraz kształtowanie postawy patriotycznej.

Dziękujemy dzieciom, ich rodzicom i nauczycielom za każdą pracę przygotowaną na konkurs. Każdy kotylion był ciekawy i widać było wysiłek włożony w jego wykonanie. 

 

Poniżej prezentujemy wyniki:

Kategoria: Dzieci 3-4 letnie

1 miejsce: Magdalena Poniatowska - PM "Kuntersztyn"

2 miejsce: Amelia Kostkowska - PM "Śródmieście"

3 miejsce: Florentyna Bielińska - PM "Rządz"

 

Kategoria: Dzieci 5-6 letnie

1 miejsce: Matylda Cybula - PM "Lotnisko"

2 miejsce: Zuzanna Kulwicka - PM "Kuntersztyn"

3 miejsce: Tymon Mazur - PM "Rządz"

 

Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom i zapraszamy na uroczyste wręczenie nagród dnia 13.05.2026r. o godz. 10:30 w budynku Przedszkola Miejskiego "Rządz" przy ul. Łęgi 17.

W czwartek 30 kwietnia przedszkolaki z najstarszych grup obejrzały spektakl teatralny pt."Pinokio".