Drodzy Rodzice!!! 

Bardzo serdecznie dziękujemy rodzicom za wspaniałą współpracę oraz życzliwość, wsparcie i pomoc we wszelkiego rodzaju uroczystościach. Dziękujmy za zaufanie i docenienie naszych umiejętności i starań, jakie włożyłyśmy w opiekę i wychowanie Państwa dzieci. Dziękujemy za wiele miłych i wzruszających słów, które na zawsze pozostaną w naszej pamięci. 

 

Kochane Dzieci!!! 

„Kończycie swój pierwszy etap edukacji i wkraczacie w życie szkolne. Pamiętajcie, że stając się uczniami, nie przestajecie być dziećmi. W waszej dalszej edukacji nadal towarzyszyć powinny: zabawa, uśmiech, zadowolenie nawet z małych sukcesów.  

To, czego nauczyliście się w przedszkolu to pierwszy bagaż doświadczeń na całe życie: pierwsza książka, pierwsze zabawy z rówieśnikami, pierwsza ocena waszej pracy. To niezatarte wspomnienia waszego dzieciństwa, ważne a może nawet najważniejsze.  

Jesteśmy więc dumne, że mogłyśmy w tym uczestniczyć. Życząc powodzenia w szkole, życzymy Wam abyście pozostały takie jakie jesteście.”