Zbieramy owoce drzew leśnych

•Pola Grzybowska-Starszaki 2019/2020

•Julia Lipowska-Starszaki 2019/2020

•Krzysztof Woźniak-Zuchy

W konkursie zorganizowanym przez CEE "Zbieramy owoce drzew leśnych" Pola Majka z liczbą 280 kg kasztanów, zajęła III miejsce. Gratulujemy!

*********************************************************************************************

W kolejnej edycji zbiórki kasztanów ogłoszonej przez Centrum edukacji ekologicznej nad Torem nasze przedszkole zajęło 1 miejsce wśród przedszkoli grudziądzkich . Zebraliśmy ponad 2400 kg kasztanów.  Z czego 1600 zebrała grupa Zające. 1 miejsce wśród przedszkolaków zajęła Julia Kunke . Zebrała ponad tonę kasztanów .2 miejsce zajęła Pola Majka Z grupy Starszakow . Wyróżnieni zostali Mateusz Pietruszynski ,Oskar Panieczko i Michał Budzyński-grupa Zające. Nagrodzone dzieci zaproszone zostały wspólnie z rodzicami na pieczenie kiełbasek przy ognisku . Wszystkim nagrodzonym i biorącym udział gratulujemy i dziękujemy za udział.