W konkursie zorganizowanym przez CEE "Zbieramy owoce drzew leśnych" Pola Majka z liczbą 280 kg kasztanów, zajęła III miejsce. Gratulujemy!

 

*********************************************************************************************

W kolejnej edycji zbiórki kasztanów ogłoszonej przez Centrum edukacji ekologicznej nad Torem nasze przedszkole zajęło 1 miejsce wśród przedszkoli grudziądzkich . Zebraliśmy ponad 2400 kg kasztanów.  Z czego 1600 zebrała grupa Zające. 1 miejsce wśród przedszkolaków zajęła Julia Kunke . Zebrała ponad tonę kasztanów .2 miejsce zajęła Pola Majka Z grupy Starszakow . Wyróżnieni zostali Mateusz Pietruszynski ,Oskar Panieczko i Michał Budzyński-grupa Zające. Nagrodzone dzieci zaproszone zostały wspólnie z rodzicami na pieczenie kiełbasek przy ognisku . Wszystkim nagrodzonym i biorącym udział gratulujemy i dziękujemy za udział. 


Dziesięcioro dzieci z grupy "Straszaki" wzięło udział w konkursie plastycznym "Instrumenty muzyczne, czyli .... coś z niczego", organizowanym przez Przedszkole Miejskie "Strzemięcin". Luiza za perkusję realnych rozmiarów otrzymała wyróżnienie.

 

********************************************************************************************

Centrum Edukacji Ekologicznej działające w Wydziale Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska Urzędu Miejskiego w Grudziądzu - rozstrzygnięcie konkursu ekologicznego "Chrońmy Środowisko 2018/2019" nagrodzone dzieci za największą zbiórkę baterii:

Tymon Eichler "Biedronki"

Maja Grynda "Pszczoły"

********************************************************************************************

Centrum Edukacji Ekologicznej działające w Wydziale Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska Urzędu Miejskiego w Grudziądzu zaprosiło grudziądzkie przedszkolaki do udziału w konkursie plastycznym
„Eko wakacje”.

I miejsce - Maja Piasecka "Krasnale"
II miejsce - Alicja Rodzik "Pszczoły"
Wyróżnienie: Alicja Pleskot - Krasnale
Ola Trzebiatowska – Pszczoły