Korzystając z dzisiejszej, pięknej, słonecznej pogody wybraliśmy się na osiedlowy, pobliski plac zabaw. Dzieci wspinając się na zjeżdżalnię nie tylko bawiły się dobrze, również ćwiczyły motorykę dużą oraz koordynację wzrokowo-ruchową. Po tak udanym wysiłku dzieci z apetytem zjadły obiad i szybko zasnęły. 
Dnia 31.05.2019 r. obchodziliśmy w żłobku Dzień Dziecka. Dzieci otrzymały prezenty zakupione przez rodziców, z których jak zawsze się bardzo ucieszyły. Przy wesołej muzyce dzieci bawiły się radośnie, brały udział w grach i mini - konkursach. Wiele emocji i pozytywnych wrażeń dostarczyło dzieciom malowanie ich buziek. Zabawa była przednia. 

W imieniu Pani Dyrektor i personelu żłobka pragniemy gorąco podziękować rodzicom za zakup kołderek dla dzieci oraz materiału na poszewki. Osobne podziękowania załączamy dla p. Ani J. za uszycie poszew. 

 

W dniu 23.05.2019 obchodziliśmy Dzień Mamy i Taty. Dzieci wraz z opiekunkami na uroczystość przygotowały krótkie przedstawienie. Jesteśmy bardzo dumne z naszych maluszków. Dziękujemy również rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie poczęstunku. 

 W dniu dzisiejszym dzieci ubrane na żółto i zielono czekały z niecierpliwością na zajączka. Kiedy ktoś zapukał do drzwi, najodważniejsza Kornelka otworzyła je i zobaczyła "Wielkanocne koszyczki", ale była radość. Wesołych Świąt.