list.pdf

Seniorzy w przedszkolu!

W środę 12 czerwca gościliśmy w naszym przedszkolu Seniorów z Klubu Słońce. Zaproszeni gości obejrzeli program artystyczny, układy taneczne przygotowane przez dzieci z grupy Zające i Starszaki. Spotkanie przyniosło wiele radości i wzruszeń. Wszyscy dobrze się bawili. Kolejny raz przekonaliśmy się jak wiele łączy ludzi z różnych pokoleń.

12 czerwca w naszym ogrodzie odbyły się zabawy plenerowe. Zabawy prowadziała Grupat z Torunia

Wspólne zabawy na placu zabaw wykonanego z odpadów np. opony, rura PCV; zapoznanie dzieci z procesem sortowania; uświadomienie dzieciom znaczenia segregacji śmieci. Piknik na świeżym powietrzu. Super zabawa!!!