Seniorzy w przedszkolu!

W środę 12 czerwca gościliśmy w naszym przedszkolu Seniorów z Klubu Słońce. Zaproszeni gości obejrzeli program artystyczny, układy taneczne przygotowane przez dzieci z grupy Zające i Starszaki. Spotkanie przyniosło wiele radości i wzruszeń. Wszyscy dobrze się bawili. Kolejny raz przekonaliśmy się jak wiele łączy ludzi z różnych pokoleń.

12 czerwca w naszym ogrodzie odbyły się zabawy plenerowe. Zabawy prowadziała Grupat z Torunia

Wspólne zabawy na placu zabaw wykonanego z odpadów np. opony, rura PCV; zapoznanie dzieci z procesem sortowania; uświadomienie dzieciom znaczenia segregacji śmieci. Piknik na świeżym powietrzu. Super zabawa!!!

Tego dnia uśmiech nie schodził z twarzy dzieci. Dzień Dziecka to bardzo radosny dzień dla wszystkich dzieci, taki też był i dla naszych przedszkolaków. W naszym przedszkolu tego dnia cały dzień trwała zabawa. Panie nauczycielki porwały naszych milusińskich w magiczną podróż  do indiańskiej wioski i na przedstawienie w wykonaniu Starszaków „ Spotkanie bajek”. Dzieci bawiły się wspaniale.
Dzień obfitował w liczne atrakcje: zabawy z chustą animacyjną, konkursy, tańce przy muzyce, zajęcia sportowe. Nie zabrakło też wesołego spaceru i zabaw na świeżym powietrzu, szczególnie przypadło dzieciom do gustu tworzenie pięknych malunków na chodniku kolorowymi kredami .Na zakończenie dnia każdy otrzymał małą, słodką niespodziankę. I choć przedszkolaki codziennie otrzymują wiele miłości i serca od rodzin i nauczycielek, w tym czasie czuły się naprawdę wyjątkowo, uśmiech i  wspomnienia pozostaną na długo.