W miniony piątek, tj. 7.06.2024r. przedszkolny ogród zamienił się w Dziki Zachód, a to za sprawą festynu rodzinnego, podczas którego na naszych najmłodszych czekało mnóstwo atrakcji. Przedszkolaki mogły zaprezentować swoje talenty podczas występów grupowych, wziąć udział w zabawach tematycznych, wybawić się na dmuchańcach, skosztować pysznych gofrów, ciast. Naszymi gośćmi byli Piłkarze Olimpii Grudziądz oraz Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej w Grudziądzu - dziękujemy za spotkanie, prezentację i pokazy. 

Cieszymy się, że tak licznie przybyli Państwo na nasz FESTYN RODZINNY. Dziękujemy Rodzicom i sympatykom przedszkola, którzy pomogli w organizacji imprezy  Dziękujemy wszystkim darczyńcom, którzy materialnie, rzeczowo lub organizacyjnie wsparli to duże przedsięwzięcie. 

 

Życzymy powodzenia i zachęcamy do udziału.

 

Regulamin konkursu plastycznego

Zgoda na udział w konkursie plastycznym

 

Wiecie kim był Miś Wojtek? Przedszkolaki miały okazję poznać historię uroczego niedźwiadka podczas spektaklu, którego organizatorami jest Instytut Pamięci Narodowej. Dzieci współuczestniczyły  w wydarzeniu poprzez śpiewanie licznych piosenek razem z aktorami. To była cenna lekcja historii. Dziękujemy!

Wojtek jest najbardziej znanym niedźwiedziem w historii Polski. Jest także prawdziwym zwierzęcym bohaterem. Jako jedyny miś w dziejach naszego kraju dosłużył się stopnia kaprala w Polskich Siłach Zbrojnych na Zachodzie w czasie II wojny światowej. Postać ta zasługuje z pewnością na pamięć.