Wszystkim dzieciom z okazji Dnia Przedszkolaka pragniemy złożyć życzenia: zdrowia, szczęścia oraz spełnienia najskrytszych marzeń. Dzieciństwo to piękny okres w życiu człowieka. Oby trwał jak najdłużej i składał się wyłącznie z wyjątkowych chwil, pełnych radości, miłości i beztroski. Niech uśmiech z Waszych twarzy nigdy nie znika. aby uśmiech zawsze gościł na waszych twarzach, każdy dzień był wspaniałą przygodą i niósł ze sobą wiele cudownych i pozytywnych doświadczeń.

 

list.pdf

Seniorzy w przedszkolu!

W środę 12 czerwca gościliśmy w naszym przedszkolu Seniorów z Klubu Słońce. Zaproszeni gości obejrzeli program artystyczny, układy taneczne przygotowane przez dzieci z grupy "Zające" i "Starszaki". Spotkanie przyniosło wiele radości i wzruszeń. Wszyscy dobrze się bawili. Kolejny raz przekonaliśmy się jak wiele łączy ludzi z różnych pokoleń.

12 czerwca w naszym ogrodzie odbyły się zabawy plenerowe. Zabawy prowadziała Grupat z Torunia

Wspólne zabawy na placu zabaw wykonanego z odpadów np. opony, rura PCV; zapoznanie dzieci z procesem sortowania; uświadomienie dzieciom znaczenia segregacji śmieci. Piknik na świeżym powietrzu. Super zabawa!!!