Dzieci z oddziału "Krasnale" brały udział w zajęciach w Centrum Edukacji Ekologicznej pt. "Czy sarna jest żoną jelenia?".

11 grudnia w CKT w Grudziądzu odbył się Konkurs kolęd, pastorałek i piosenek o tematyce bożonarodzeniowej. „ŚPIEWAJMY I GRAJMY MU…”. Organizatorem konkursu był Centrum Kultury Teatr, Ognisko Pracy Pozaszkolnej, Wydział Edukacji oraz Urząd Miejski w Grudziądzu pod patronatem Prezydenta Miasta Grudziądza Pana Macieja Glamowskiego. Na konkurs zgłosiło się około stu uczestników. Nasze przedszkole reprezentowały trzy dziewczynki: Alicja, Agata oraz Malwina. Malwina zajęła III miejsce. Gratulujemy wspaniałego występu.

W grudniu w naszym przedszkolu przy ul. Łęgi 17 oraz przy ul. Mastalerza 6 odbył się kiermasz świąteczny. Rodzice bardzo chętnie zaangażowali się zarówno w przygotowanie świątecznych niespodzianek jak i w ich zakup. Bardzo dziękujemy za udział w kiermaszu.

Drodzy darczyńcy zakończyliśmy akcję zbierania karmy i akcesoriów dla potrzebujących zwierząt ze schroniska w Grudziądzu. W imieniu całej psiej i kociej ekipy składamy serdeczne podziękowania za zorganizowanie zbiórki dla zwierząt. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni dzieciom, rodzicom oraz każdemu z osobna za wsparcie naszych podopiecznych miseczką jedzenia oraz zabawkami. Dzięki Wam przekonaliśmy się, że istnieją jeszcze życzliwi ludzie o wielkich sercach, którym los braci mniejszych nie jest nam obojętny.

W ramach współpracy z "Fundacją Polskie Wartości" w naszym przedszkolu odbyła się akcja charytatywna "Paczka dla Rodaka i Bohatera na Kresach". Celem była pomoc naszym rodakom zza wschodniej granicy. Zgromadzone dary trafiają do ludzi, którzy są ogromnie wdzięczni i czekają nie na sam prezent, ale na Dowód Pamięci - ks. Maciej Szulc. Dziękujemy wszystkim Rodzinom za okazane serca i ogromne wsparcie. Udział w akcji to wspaniała lekcja dobra dla dzieci i nas samych.