Przedszkole Miejskie 'Rządz' w Grudziądzu
UWAGA ZAPISY ! ! !


REKRUTACJA DO PRZEDSZKOLA NA ROK SZKOLNY 2019/2020:
 1. Załóż konto na stronie internetowej https://grudziadz.przedszkola.vnabor.pl
  Możesz to zrobić od 4 marca 2019 r. (czwartek).
  Zapamiętaj swój login (identyfikator) i hasło.

 2. Przejrzyj ofertę przedszkoli do oddziałów z wyżywieniem lub oddziałów 5-godzinnych bez wyżywienia. Uzupełnij w systemie wymagane informacje, takie jak dane dziecka oraz rodziców/opiekunów prawnych. Wybierz przedszkola i/lub oddziały przedszkolne, do których chcesz, aby Twoje dziecko kandydowało. Uzupełnij informację o spełnianiu przez dziecko kryteriów naborowych. Na koniec wydrukuj podanie, podpisz je i zanieś wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnianie wybranych kryteriów do jednostki, która została wybrana przez Ciebie jako pierwsza. Będzie to Twoja jednostka pierwszego wyboru.
  Zrób to do 29 marca 2019 r. (piątek), do godziny 23.59.

  Pamiętaj! Możesz wybrać maksymalnie trzy jednostki (przedszkola i/lub 5-godzinne oddziały przedszkolne).

 3. W dniu 15 kwietnia 2019 r. (piątek), najpóźniej do godz. 12.00, jednostka do której Twoje dziecko zostało zakwalifikowane, opublikuje wyniki. Wyniki będą dostępne również po zalogowaniu się w systemie na stronie https://grudziadz.przedszkola.vnabor.pl.

 4. Jeśli twoje dziecko znajdzie się na liście zakwalifikowanych, musisz jeszcze osobiście potwierdzić zgłoszenie w jednostce do której dziecko zostało zakwalifikowane, ewentualnie donieść niezbędne dokumenty, których wymaga przedszkole. Powinieneś to zrobić do 19 kwietnia 2019 r. (środa), do godziny 16.00.
 5. Pamiętaj! Nie czekaj z wykonaniem zadań do ostatniej chwili!

  ...to wszystko! Powodzenia!

  Ulotka-Nabór do Przedszkola
Autor: Aga