Polecenie Wojewody Kujawsko-Pomorskiego

SZANOWNI PAŃSTWO

Decyzją Rządu RP od dnia 26 marca 2020 r. (czwartek) do dnia 10 kwietnia 2020 r. (piątek) włącznie wszystkie placówki oświatowe w całej Polsce zostają zamknięte.

Ważne!

Dodatkowy zasiłek opiekuńczy

Zasiłek opiekuńczy przysługuje rodzicom lub opiekunom prawnym dzieci, którzy opiekują się dzieckiem poniżej 8. roku życia. Jeśli osoby chcą skorzystać z zasiłku opiekuńczego, u płatnika składek muszą złożyć oświadczenie o nieprzewidzianym zamknięciu żłobka, przedszkola lub szkoły oraz wniosek o zasiłek na druku Z-15A.

Zasiłek wynosi 80 procent podstawy wymiaru zasiłku. Wysokość zasiłku wyliczy ZUS albo płatnik składek. Dla pracowników podstawą zasiłku jest przeciętne miesięczne wynagrodzenie (brutto) z ostatnich 12 miesięcy przed miesiącem, w którym rodzic opiekuje się dzieckiem.

SZANOWNI PAŃSTWO

Decyzją Rządu RP od dnia 16 marca 2020r. (poniedziałek) do dnia 25 marca 2020r. (środa) włącznie wszystkie placówki oświatowe w całej Polsce zostają zamknięte.

W dniach 12 marca (czwartek) i 13 marca (piątek) 2020r. zawieszeniu ulegają zajęcia dydaktyczno- wychowawcze, jednak możliwe będą zajęcia opiekuńcze w godzinach pracy przedszkola dla dzieci, którym nie będą Państwo w stanie zapewnić opieki.

Ważne!

Dodatkowy zasiłek opiekuńczy

UWAGA !!!

Dnia 12 września 2019 r. (czwartek) w Żłobku Miejskim Nr 1

przy ul. Mastalerza 6 o godz. 16:00

odbędzie się zebranie z rodzicami.

Serdecznie zapraszamy

P R O G R A M    A D A P T A C Y J N Y  DLA   DZIECI  z oddziałów żłobkowych  NOWO PRZYJĘTYCH  DO  ŻŁOBKA  od 1 września 2019 r.

27.08.2019r. w godz. 900 – 1000

- spotkania dla rodziców z dziećmi :

- zapoznanie z salą dziecięcą,

• zapoznanie z ramowym rozkładem dnia w żłobku,
  • wspólne zabawy rodziców z dziećmi,
  • blok zabaw dla dzieci ( muzycznych, plastycznych, ruchowych itp.)

28.08.2019r. w godz. 900 – 1000

- spotkania dla rodziców z dziećmi :

- zapoznanie z szatnią dla dzieci,

• zabawy integracyjne :dziecko- rodzic –opiekun,
  • blok zabaw dla dzieci ( muzycznych, plastycznych , ruchowych itp.)

Prosimy o obuwie zmienne.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY ! ! !

Dnia 13 czerwca 2019 r. (czwartek) o godzinie 1330 odbędzie się zakończenie roku dla dzieci, które odchodzą do przedszkola.

Serdecznie zapraszamy smile

*******************************************************************************************************

Uroczystość Dnia Mamy i Taty odbędzie się 23 maja 2019 r. (czwartek) o godzinie 1400.

Serdecznie zapraszamysmile